Prośba o intepretację opisu MR-angio głowy

Prosba o interpreacje opisu MR-angio glowy: "w sekwencji mr angio nie stwierdzono obecnosci wady naczyniowej, tetniaka ani niedroznosci w obrebie odcinkow wewnatrzczaszkowych glownych pni tetniczych mozgowia. Wariant rozwojowy w postaci potrojnego odcinka A2 t. Mozgu przedniej. Wniosek: obraz mr mozgowia prawidlowy". Mimo wszystko chcialem sie zapytac o ten wariant rozwojowy potrojnego odcinka A2 t. Mozgu przedniej. Czy jest to powazna sprawa i nalezy sie tym przejmowac?Co to wariant rozwojowy?

Wariant rozwojowy w postaci potrójnego odcinka A2 t.przedniej mózgu-brak podstaw do niepokoju.Po prostu jest dodatkowy fragment naczynia.

Nie ma żadnych zagrożeń wynikających z jego obecności.

pozdrawiam serdecznie