Prośba o interpretację biopsji tarczycy

Witam prosze o interpretacje biopsji tarczycy :koniec igły w zmianie fragmenty gestego koloidu i tyreocyty przemieszczane z koloidem z oznakami metaplazji oksyfilnej

Witam serdecznie. Metaplazja oksyfilna może wiązać się z podwyższonym ryzykiem rozwoju raka tarczycy. Konieczna jest wizyta u endokrynologa, który na podstawie wywiadu, wyników badań i całości obrazu klinicznego ustali dalsze postępowanie.