Prośba o interpretację wyników badań 3,5-miesięcznego syna

Witam, zwracam się z prośbą o interpretacje wyników badań mojego 3,5 miesięcznego synka. Limfocyty 7,21 tys/µl 2,50 8,50, Neutrofile 10,3 % 17,0 60,0 , Limfocyty 75 % 20,0 70,0 , Monocyty 11,4 % 1,0 11,0,w rozmazie krwi Gran. segmentowane 10 % 17- 60 Limfocyty 80 % 20 -70 . Pozostałe wyniki w normie. Co oznaczają te nieprawidłowości w wynikach? czy mój syn choruje? nie ma żadnych objawów choroby tylko te nieprawidłowości w wynikach.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wyniki nieznacznie odbiegają od normy. Jeżeli nie ma żadnych objawów klinicznych nie należy się przejmować, ponieważ leczymy pacjenta a nie wyniki.
Podwyższony poziom limfocytów może świadczyć o infekcji wirusowej.
Pozdrawiam