Prośba o interpretację wyniku biopsji tarczycy

Witam, Zwracam się z ogromną prośbą o interpretację wyniku biospsji: Na tle obfitego koloidu elementów morfologicznych krwi widoczne są lin.......( niestety nie mogę odczytać) hemosyderofagi oraz kilka drobnych tyreocytów. Obraz cytologiczny skąpy, może odpowiadać zawartości ukrwotocznionej torbieli tarczycy. Prośba o odpowiedz jak najszybciej, gdyż strasznie się denerwuję.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Wynik nie budzi niepokoju. Nie znaleziono komórek rakowych. Celem ustalenia dalszego postępowania proszę zgłosić się do swojego lekarza prowadzącego.