Prośba o interpretację wyniku rezonansu przy silnych zawrotach głowy i wymiotach

Witam! Od kilku miesięcy mam silne zawroty głowy, zdarzają się również towarzyszące zawrotom bóle głowy i wymioty. Od neurologa dostałam cinnarizinum i skierowanie na rezonans. I mam wielką prośbę o interpretację wyniku: w wieńcu promienistym po stronie prawej pojedyncza nieprawidłowa zmiana wysoko sygnałowa o charakterze demielinizacyjnym lub naczyniopochodnym niedokrwiennym. Proszę chociaż o ogólną interpretacje tego wyniku. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być powodem występujących objawów. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.