Prośba o pomoc w ustaleniu wieku ciąży

Witam serdecznie, Prosze o pomoc w ustaleniu wieku ciązy. Do zapłodnienia doszło 7 pażdziernika ( cały wrzesień nie było współzycia ) usg 17 listopada wykazało 7,5 tydzień. według moich obliczeń był to 6 tydz od zapłodnienia. Ostatnia miesiączka była 24 września. Chciałam wykluczyc mozliwośc poczęcia dziecka w sierpniu, ale to raczej nie mozliwe z obliczeń. Bedę bardzo wdzięczna za informacje zwrotną

Prosze kierowac sie wiekiem ciazowym z USG, jezeli wskazywal on wowczas na 7tygi3dni ciazy to oznacza ze do zaplodnienia doszlo mniej wiecej 5tygi3dni wczesniej niz wykonano badanie