Przechowywania mleka modyfikowanego i karmienie noworodka

Witam . Mój synek ma tydzień. Jestem zmuszona karmić mlekiem modyfikowanym. Czy takie mleko moge przygotować wcześniej i gorące wstawić do podgrzewacza i podgrzewać aż do karmienia jesli tak to jak długo moze takie mleko stać w podgrzewaczu. ?

Lek. Tomasz Budlewski

należy je przygotować bezpośrednio przed spożyciem. Proszę zapoznać się z instrukcją użycia i ściśle jej przestrzegać.