Przecięte ścięgno palca a zabieg rekonstrukcji

Przecięte scięgno małego palca. Dzien dobry,poltora miesiaca temu szyba przeciela mi sciegno malego palca prostownika na dloni 2,5cm od nadgarstka,nie zglosilem sie od razu do lekarza. po 2 tygodniach mialem zabieg oczyszczania i probe znalezienia go w kierunku nadgarstka,bez powodzenia. zapalenie tkanki istnialo. teraz lekarz w styczniu chce zrobic rekonstrukcje tego sciegna na pelnej narkozie. bylem na konsultacj wczoraj u chirurga reki i ten doktor odradza rekonstr.w najblizszym czasie.

Jeśli był Pan na konsultacji i dostał Pan odpowiedź odnośnie odłożenia zabiegu, to konsultant przekazał Panu swoją najlepszą wiedzę. On widział rękę i podjął taką decyzję. Proszę go posłuchać.