Co jest przyczyną przedwczesnych wytrysków?

Serdecznie witam, mężczyzna, 21 lat. Podczas stosunku bardzo szybko czuję, że za chwilę dojdę. Problem ten dotyczy tylko klasycznego współżycia. Podczas masturbacji tak nie mam. Poszukuję przyczyn tego problemu.
ponad rok temu

Witam,
Młodzi mężczyźni, dopiero rozpoczynający współżycie, wskutek znacznego podniecenia osiągają ejakulację znacznie wcześniej. Wiąże się to z brakiem doświadczenia seksualnego, a tym samym brakiem efektywnej samokontroli. Sam kontakt z partnerką stanowi dodatkowy, silny bodziec, który wpływa na szybkość osiągania wytrysku.
Z wiekiem problem ten ustępuje samoistnie.
Pozdrawiam.