Przedwczesny wytrysk podczas stosunku z dziewczyną u 18-latka

Jestem chłopakiem, za 2 miesiące kończę 18 lat. Prawie od roku jestem z cudowną dziewczyną. kochamy się od jakiegoś pół roku. Na początku wytrzymywałem bez problemów 20 minut, raz nawet ponad 40. Teraz stała się jeszcze piękniejsza i atrakcyjniejsza, jednak ja od jakiegoś półtora miesiąca wytrzymuje podczas seksu coraz krócej, aż doszło do tego że ostatnio wytrzymałem zaledwie minutę. Dlaczego tak się dzieje? Czy to moja wina?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jest to bardzo możliwe, najczęściej wiąże się z nadmiernym napięciem seksualnym. Proponuje opóźnić wytrysk spowalniając częstotliwość ruchów. Można stosować prezerwatywę z środkiem znieczulajacym.