Przepuklina kręgosłupa lędźwiowego z uciskiem na nerwy

Mam przepukline kręgosłup lędźwiowy z uciskiem na nerwy, dzisiaj od 10 zażylam 4 tabletki poltram combo w ogóle nie pomagają od kilku godzin nie mogę się ruszyć ani wstać nawet z pomocą męża, czy mogę zażyć jeszcze tabletki czy wezwać pogotowie?

W tym przypadku należy pobrać dodatkowe leki przeciwzapalne w zastrzyku i leki rozluźniające, które może przepisac lekarz POZ, pozdrawiam.