Przepuklina pępkowa a wskazania do operacji

Witam, Stwierdzono u mnie przepuklinę pepkową z wielkością wrot 10-15 mm (badanie USG). Mam wątpliwości co do opinii chirurga, stwierdził on że nie ma potrzeby operowania i ze nic mi nie zagraża. Chciałbym się upewnić czy to jest właściwa opinia. Jestem aktywnym człowiekiem, mam 34 lata. Często odczuwam lekki ból i dyskomfort w okolicach pępka.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej stwierdzić, czy wymaga Pan leczenia operacyjnego. Jeśli ma Pan wątpliwości, czy chirurg postawił prawidłową diagnozę sugeruję konsultację z innym specjalistą chirurgiem podczas bezpośredniej wizyty.