Przewlekły nieżyt nosa i zatkana jedna dziurka

Dobry wieczör od jakiegoś czasu mam zatkaną lewą dziurkę nosa.nie wiem co robić tymbardziej ze poraz kolejny jestem chora

Jednostronna niedrożność przewodów nosowych świadczyć może o skrzywionej przegrodzie nosa albo jest objawem cyklu nosowego. Koniecznie trzeba sprawdzić to w gabinecie laryngologicznym.