Przeziębienie a krwisty kaszel

Witam 22 stycznia byłem zaziębiony, poszedłem do lekarza, stwierdził, że to przeziębienie grypopodobne i przepisał leki bez recepty. Leki się skończyły a kaszel jeszcze się utrzymywał przez ok. tydzień. Po zakończeniu kaszlu pojawił sie nowy objaw, mianowicie wydzielina która jest podczas odkrztuszania i co najlepsze jest z jasną krwią, ciężko też mi się oddycha. Dziękuję za pomoc

Witam!
Proszę niezwłocznie zgłosić się do lekarza rodzinnego/ całodobowej opieki lekarskiej lub w razie pogorszenia stanu ogólnego lub duszności - na izbę przyjęć w szpitalu.