Przodozgięty trzon macicy w usg

Witam byłam u ginekologa i dostałam wyniki badań z usg pierwsze usg było robione 2013-09-18 i oto wyniki ; TA ; trzon macicy przodozgiety , gładki AP - 32mm , przechylony na prawo , Echo endometrium 5,3mm oba jajniki z dość licznymi drobnymi pecherzykami ułożonymi obwodowo jajnik p - 33x20mm l-31x20 drugie usg 2014-01-17 TA; trzon macicy przodozgiety gładki AP - 33mm echo endometrium szer. 6,0mm , pęcherzyki o śr do 10mm jajnik p -29x22mm l-29x21mm czy wyniki są prawidłowe ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań należy uznać za prawidłowe. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Witam serdecznie. Interpretacją badań powinien zająć się lekarz zlecający to badanie. Niemniej jednak można powiedzieć iż wynik jest w normie.