Przybieranie na wadze po usunięciu pęcherzyka żółciowego

witam mam pytanie dlaczego tak szybko tyje po operacji woreczka zolcowego ! operacje moalam w marcu tego roku .MiIALAM wyciecie pechezyka metoda klasyczna z nacieciem drog zolcowych i drenazem KEHR oraz dranazem wneki watroby i od tamtej pory mam problemy z waga przez 7 mcy przytylam 10 kg jestem załamanam prosze o rade

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

prawdopodobnie w okresie rekonwalescencji miała Pani zmniejszoną aktywność fizyczną, do tego Pani dieta jest zbyt kaloryczna.

Pozdrawiam serdecznie