Przyczyna zgonu a krew w jamie ustnej i sina twarz

Witam. Chciała bym się dowiedzieć jak Pani/Pan uwaza z jakiej przyczyny nastapila smierc osoby która po zgonie miała bardzo sina twarz,krew w jamie ustnej i jezyk lekko wysunięty i czy długo cierpiała?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przyczynę zgonu można ustalić wyłącznie na podstawie przeprowadzonej sekcji zwłok. Wygląd zewnętrzny człowieka po śmierci bardzo się zmienia i nie należy się nim sugerować w kontekście okoliczności procesu umierania i mechanizmu śmierci.