Sine usta a zapalenie oskrzeli

Witam. Moja mama ma sine usta i plamki na twarzy(pierwszą zobaczyłem jakoś o 16 a drugą o 20 wcześniej tej drugiej nie było ) . Wczoraj zdiagnozowano u niej zapalenie oskrzeli. Sine usta i te plamki mogą być przez oskrzela ? Ona 30lat pali i pracuje jako sprzątaczka.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi jednoznacznie powiedzieć co może być przyczyną zasinienia i plamek bez przeprowadzenia badania. U palaczy podczas infekcji może być to objawem niedotlenienia. Sugeruję czujną obserwację i kontakt z lekarzem.