Przygnębienie, smutek i zaburzenia widzenia

Witam.Mam 18 lat, i od jakiegos tygodnia widze jakby ludzi wlepionych w tlo tzn. jest sciana,jest normalna a ludzie sa jakby wystajacy, wlepieni w tlo.nie wiem o co chodzi,dodatkowo mam wyostrzony wzrok i czuje ciagle przygnebienie i smutek.prosze o pomoc

Proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu (porozmawiać także z rodzicami). Być może potrzebna będzie wizyta u neurologa, czy okulisty na początek. Dopiero jeśli wyniki będą poprawne można szukać przyczyn psychologicznych. Jeśli był jakiś uraz głowy, lub np. środki odurzające, proszę o tym powiedzieć.