Uczucie piasku w oczach i zaburzenia widzenia

Witam.od ponad dwoch lat pracuje przy komputerze kilka godzin dziennie,nigdy nie mialam problemow ze wzrokiem,ale od jakiegos czasu zauwqzylamz e mam jakby piasek w oczach,sa.ciezkie i jakby gorzej widze.rowniez pijawila sie mala plamka w prawym oku,szara ktora.wedruje zgodnie z ruxhem oka.czesto rowniez przeszkadza mi. światło ostre,takie.jak.np w hipermarkecie.czy to cos poważnego?

Małgorzata Panek

Mogą być to objawy wysuszenia spojówek. Powinna Pani udać się do okulisty,który będzie mógł wykluczyć inne przyczyny dolegliwości.
Pozdrawiam