Przyjęcie tabletki wczesnoporonnej w 73-godzinie od stosunku

WITAM W 16 DNIU CYKLU ODBYŁAM PIESZCZOTY Z CHŁOPAKIEM JEST DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO ZE MOGĘ BYĆ W CIĄŻY LEKARZ PRZEPISAŁ MI ELLAONE TABLETKE PRZYJEŁAM W 72 LUB 73 GODZIŃIE PO STOSUNKU JAKIE JEST PRAWDOPODOBIEŃSTWO SKUTECZNOŚĆ PO TAKIM CZASIE TABLETKI I PO JAKIM CZASIE MOGĘ SPODZIEWAĆ SIĘ OKRESU PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDZ POZDRAWIAM

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli lekarz wykluczył ciąże i przepisał powyższy preparat proszę wrócić lub skontaktować się z lekarzem.