Przyjmowanie Mefedronu a 17. tydzień ciąży

Witam.. jestem w 17 tygodniu ciąży. Przed ciążą często zarzywalam mefedron, gdy dowiedziałam się o ciąży w 5 tyg odstawilam mefedron. Niestety w 14 tyg ciąży mój partner ojciec dziecka zostawił mnie zupełnie sama i niestety doszło u mnie do silnego załamania przez co znów sięgnęłam po mefedron od 3 tyg zdarzyło mi sie koło 4 razy zarzyc ten narkotyk w dawce około 1-1,5grama.. Mam okropne wyrzuty sumienia. Boję się powiedzieć lekarzowi prowadzącemu. Co może się stać z dzieckiem?

Lek. Tomasz Budlewski

ciężko jest dokładnie przewidzieć co może sie stać. proponuję udać się do lekarza ginekologa.