Przypadkowy seks a nalot na języku i wypadanie włosów łonowych

Witam. Miałem przypadkowy seks z dziewczyną i teraz mam obawy ,ze mogłęm się czym zarazić:( Chociaż z tego co mi wiadomo to nie miała innych kontaktów.Lecz mnie również martwi wygląd języka jest on koła gardła szaro-biały i ma czerwone plamki oraz na bieliznie lub jak kąpie się wypadaja mi wlosy łonowe,zawsze ok 20 sie ok 15 sie włoskow znajdzie.Proszę o pomoc czy mam się czym martwic czy nie:( zdjeice jezyka ale troszke zle widac: http://www27.zippyshare.com/v/1732281/file.html

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety załączone zdjęcie jest słabej jakości, co wyklucza możliwość postawienia jakiejkolwiek diagnozy. Jeśli ma Pan zatem niepokojący nalot na języku, to sugeruję by skonsultował się Pan z lekarzem POZ lub specjalistą dermatologiem. Opisane wypadanie owłosienia łonowego, jeśli nie towarzyszą temu inne objawy, nie wydaje się niepokojące.