Przyrost poziomu b-HCG a bolesność w dole brzucha

dzień dobry Panie doktorze. spóźnił mi się okres, wykonałam badanie beta hcg. wyniki: 31.12 - 16,67 29dc 2.01. - 47,76 31dc 5.01. - 104 34dc Widocznie przyrasta ale czy sam jej poziom nie jest zbyt niski? Wizyta u lekarza dopiero za tydzień i trochę się denerwuję. To moja pierwsza ciąża. Dodatkowo nie mam kogo zapytać ale od kilku dni czułam ból w dole brzucha, delikatny, takie kłucie po bokach, ciągnięcie a już przez cały dzień nic nie czuję. Czy to normalne, że ustąpiło czy może poroniłam?

Proszę się nie martwic jak na razie przebiega wszystko prawidłowo. Zapraszam na wizytę gdzie możemy wszystko sprawdzić w usg i przekazać Pani całą wiedze jak postępować w ciąży.