Psychoza, problemy ze snem a możliwe leczenie

Dobrywieczor,mam 38lat, mam Psychose biore Zyprexa(Olanzapin) i czesto pije piwo i wtedy odstawiam moje lekarstwo,juz doszlo do takiego czasu ze mam okropne problemy z spaniem,nie potrafie sie odmowic ale jak bede wszywke mial to wiem ze sie juz nie napije i moje spanie sie kiedys poprawi,ja chce wszywke na cale zycie jak takie cos jest,jak to sie nazywa i jest lekarz w poblizu miasto:Tarnowskie Gory na slasku ktory mi cos takiego wszyje,prosze o numer telefonu tego lekarza ,Dziekuje ,Marcin

Dzień dobry,

Najlepiej jak omówi Pan problem uzależnienia ze swoim lekarzem psychiatrą, który zna historię leczenia Pana osobiście. Jest to o tyle ważne, ponieważ przez picie alkoholu nie zażywa Pan leków, które są niezbędne w Pana chorobie.