Ranki i pęcherzyki w jamie ustnej u 33-latki

witam .. mam biało szary nalot na języku, język mnie piecze i często jest sztywny, w jamie ustnej mam kilka ranek i pęcherzyki w kolorze czerwono brązowym w których jest płyn o tym własnie kolorze, kolor jamy ustnej dziwnie się zmienił policzki od wewnątrz są biało żółte ... kupiłam nestatyne i nie pomaga, i inne środki też nie pomagają, zadziałał surowy imbir i ukoił pieczenie ... co mama robić stan ten trwa 3 tygodnie, byłam u lekarza ale on zbagatelizował sprawę.. proszę o poradę

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło infekcyjne. Sugeruję ponowną konsultację z lekarzem (najlepiej specjalistą dermatologiem lub laryngologiem), który oceni jamę ustną oraz wdroży właściwe leczenie.