Ranki po wewnętrznej stronie policzka

witam, mam problem, otóż zauważyłam że na policzkach od wewnątrz mam takie rany jak ma sie po gryzieniu, nie wiem dlaczego ponieważ nie gryzę policzków, nie nosze aparatu na zębach a policzki wyglądają jakbym zganiatała je zębami. Co to jest czy mam raka slinanki?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi stwierdzić jaka jest przyczyna Pani dolegliwości bez możliwości oceny zmian na śluzówkach. Sugeruję kontakt ze stomatologiem.