Żyłki po wewnętrznej stronie policzka a możliwe dolegliwości

witam Mam na policzkach po obu stronach białe widoczne i wyczuwalne pod językiem żyłki po jednej na każdym policzku zaczynające się jakby w gardle i idące przez cały policzek aż do początku ust co to może być ? czy to od jakiegoś zęba czy jakaś choroba ?? Nie bolą .

Aleksander Ropielewski

Bez oceny opisanych żyłek trudno jest mi udzielić jednoznacznej odpowiedzi i sugeruję kontakt z internistą lub stomatologiem.