Refluks nerek a zakażenia bakteryjne

Witam serdecznie .Moja corka 9 lat ma refluks 1 stopnia nerek ,czeste nawracajace zakazenia i leczenie antybiotykami.Leczymy sie u nefrologa i urologa od poczatku diagnozy czyli od 3 roku zycia i efekty sa takie ze pomimo leczenia nadal dochodzi do nadkazen.Moja corka chodzi na basen w ramach wf i prowadzi raczej aktywny tryb zycia.Ratunku bi jak czytam na ten temat to wlosy deba staja jakie moga byc nastepstwa tej okrutnej choroby.Dodam jeszcze ze teraz jestesm w trakcie infekcji

Lek. Tomasz Budlewski

Być może warto byłoby zaprzestać uczęszczania na basen na jakiś czas. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie.