Relacja z matką 35-latka

zawsze byłem nieśmiały i nosiłem piętno domu...mam cholerny za to do niej żal...bo wiedziała że starsza nasza 4 nie ma co jeść ,a urodziło się jeszcze troje....nie rozumiem...jako jeden z najstarszych pomagałem młodszym broniłem...do dziś z byle powodu ręce mi się trzęsą bo mam takie nerwy....dlaczego nie odpuści mi nawet w chorobie....im dorobionym nic nie powie tylko mnie gra na emocjach wiecznie...jak można tak zwalić jednemu.zła jest że gadam z ojcem i że załatwiłem mu zasiłek w gminie...

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza