Repozycja kości przedramienia a upadek

Syn 7 dni temu przeszedł repozycję kości przedramienia po wtórym przemieszczeniu, dzisiaj poślizgnął się i upadając podparł się chorą ręką uderzając w opatrunek gipsowy w okolicach łokcia. Twierdzi,ze po upadku bolała go ręka w okolicach łokcia. Obecnie nie zgłasza dolegliwości bólowych. Czy ten upadek mógł spowodować przemieszczenie.Wizyta kontrolna ma odbyć się za 6 dni, zastanawiam się czy nie powinnam wcześniej udać się dolekarza aby sprawdzić czy nie miało miejsce ponowne przemieszczenie

Jeżeli gips jest cały to nie ma problemu, przemieszczenie moze nastąpić i bez upadku jeżeli kosci nie jest zespolona metalem