Uczucie przeskakiwania kości w gipsie po złamaniu

Witam. Mam złamanie dalszego końca kosci proomieniowej S52.5. W szpitalu lekarz nastawił mi przemieszczenie i wsadził rękę w gips za łokieć. Kazał przy tym ruszac palcami u dłoni. Przy ruszaniu czuje jednak takie przeskakiwanie pod gipsem, czy to mozliwe ze nastawiona kosc mi sie przestawia?i jaki procent szansy jest na to,zeby nastawiana kosc przestawila sie tak by byla potrzebna operacja?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W razie wątpliwości co do prawidłowości repozycji proszę udać się do lekarza prowadzącego w celu zrobienia kontrolnego RTG.