Różnica wagi podczas ważenia z rana

czy to możliwe, żeby organizm rano stabilizował swoją wage? obudziłam sie rano weszłam na wage i ważyłam 49.8 a nastepnie 49.9 (niby tylko 100gram ale dla mnie jest to ogromna róznica bo chce przytyc)

Witam,

rano zawsze ważymy mniej w w ciągu dnia waga może wzrosnąć nawet do około 2kg. to normalne i nie ma powodów do niepokoju.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Dzien Dobry,

dobowe wahania masy ciała są normalnym mechanizmem. Jeśli potrzebuje Pani kontrolować swoją masę ciała, proszę ważyć się zawsze w tych samych warunkach, co umożliwi obserwację faktycznych zmian.

Pozdrawiam serdecznie,
mgr Natalia Główka
dietetyk kliniczny, dietetyk sportowy
www.nutricus.pl