Rozregulowany, rozdrażniony organizm i brak apetytu

Dzien dobry . Jestem mężczyzna i mam 33l przez ostatni miesiąc czuje sie fatalnie czuje sie jak we śnie biegnie ale stoję w miejscu całe ciało jak z waty w głowie tysiąc myśli większość negatywnych choć moje życie nie jest złe. Uprawiam sport teraz boje sie ćwiczyć w ogole boje sie wszystkiego ledwo do pracy idę mam leki nie mogę spać koszmar! Zrobiłbym wszystko zeby wrócić do stanu z przed miesiąca mam tak rozregolowany organizm ze niewiem kiedy chce mi sie pić a kiedy jeść to jak ogromny kac

Witam. Objawy, które Pan przeżyw wymagają konsultacji specjalisty. Proszę zgłosić się do psychiatry lub psychoterapeuty. Pozdrawiam