Rozszerzanie jednej źrenicy przy świetle u 2,5-miesięcznego dziecka

U mojej 2,5 miesięcznej wnuczki przy świetle sztucznym rozszerza się jedna siatkówka , zawsze w jednym oczku. Jest okrągła ale większa od drugiej .Przy świetle dziennym obie siatkówki są jednakowej wielkości . Czy jest To Pani zdaniem normalne u niemowląt . Będę wdzięczna za odpowiedź. Dziękuję.

Małgorzata Panek

Nierówność źrenic wymaga oceny lekarskiej.
Proszę zgłosić się do lekarza pediatry, który oceni czy są powody do niepokoju.
Pozdrawiam