RTG zatok przynosowych i skierowanie na RTG klatki piersiowej

Wczoraj robiłam rtg zatok przynosowych, a dzisiaj dostałam skierowanie na rtg klatki piersiowej. Czy to bezpieczne wykonać drugie rtg w tak krótkim czasie? W rtg zatok wyszło mi masywne zgrubienie polipowe śluzówki zatoki szczękowej. Nigdy wcześniej nie miałam problemu z zatokami, dopiero w styczniu pierwszy raz dopadło mnie zapalenie zatok, a około tygodnia temu objawy, choć mniej nasilone powróciły. Jak si to leczy?

Nie prześwietlaj się więcej. Dopiero za 3 miesiące! Nie wiem, muszę zobaczyć to zdjęcie. przyślij linka lub przyjedź. Zbadaj swoje swoje popsute ząbki u góry oki?