Ruchliwość dziecka w 24. tygodniu ciąży

Witam,jestem w 24tyg.ciąży,już drugiej:)Zastanawia mnie czy ruchliwość mojej obecnej pocieszki-kopie mnie i wierci się na okrągło jakby w ogóle nie spała-to normalne?mój Syn tak nie robił,zaczyna mnie to męczyć,nie dosypiam i jestem przez to nerwowa...pozdrawim

Lek. Katarzyna Szymczak

To normalne, niepokój budził by brak ruchów. Na wizycie kontrolnej proszę porozmawiać o tym z ginekologiem.
Pozdrawiam