Ryzyko ciąży bez przebicia błony dziewiczej po stosunku dzień po okresie

Witam, jestem bardzo zaniepokojona. Chciałabym wiedzieć %, ile wynosi prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciąże. Mam 18 lat i razem z moim chłopakiem nigdy tego nie robiliśmy. Ostatnio (było to dzień po okresie, czyli w dni niepłodne) mój partner chciał zobaczyć, jak to jest 'być we mnie'. Do wtrysku nie doszło, błona dziewicza również nie została uszkodzona.Słyszałam, że można zajsc w ciążę poprzez płyn ejakulacyjny. Proszę o odpowiedź czy jest duże prawdopodobieństo iż zaszłam w ciąże.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje aczkolwiek jest niewielkie. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by prawdopodobieństwo ciąży określić w wartościach liczbowych. W celu wykluczenia/potwierdzenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.