Ryzyko ciąży po ocieraniu się z chłopakiem

Witam. W sobotę piescilam się z chłopakiem. Ocieralam się o niego(jego penisa) nie pamiętam czy okolica mi pochwy czy jak. Jednak miałam spodnie(lekko zsuniete) oraz mahtki on dresy i bokserski. Nie było wytrysku tylko płyn przed. Czy mogę zajść w ciążę przez obierania się jeżeli był tylko ten płyn ? Czy plemniki przechodzą przez materiał i mogą zapłodnic ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie, nie ma ryzyka ciąży. W związku z rozpoczęciem aktywności seksualnej polecam lekturę strony internetowej - http://www.ponton.org.pl/ na której znajdzie Pani niezbędne informacje dotyczące seksu, antykoncepcji, ciąży, itd.