Ryzyko martwej ciąży od dwóch miesięcy

jeśli miałabym martwą ciąże pozamaciczną w brzuchu od dwóch miesięcy to dałaby się mnie jeszcze uratować? Proszę o odpowiedz.

Renata GrzechociĹska

Ciążę pozamaciczna zawsze wymaga usunięcia za pomocą środków farmakologicznych lub operacji. Panią jak najbardziej da się uratować. Proszę udać się do ginekologa, który pokieruje dalszym postępowaniem.