Schodzący paznokieć po uderzeniu

Dzień dobry mam takie pytanie mojemu mąż uderzył się w pracy o paletę i zszedł mu paznokieć na duzym palcu.Po jakimś czasie palec zaczą go dalej boleć i się okazało że rośnie następny i lekarz mu go usuną i po trzech tygodniach dalej się okazało że rośnie następny paznokieć i lekarz stwierdził że dalej go u sunie i zapuści jakoś chemicznie że juz nie urośnie wcale ten paznokieć.Mąż pracuje w Holandii i tak mu tam zrobili.Czy jak by wrócił do Polski czy dało by rade jakoś tego paznokcia uratować

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Myślę, że postępowanie byłoby u nas podobne.