Schodzenie skóry z palców a możliwe przyczyny

Witam, Ot kilku tygodni zauwazylam, ze schodzi mi skora z opuszkow palciw. Nie jest to bolesne, ale gdy zejdzie plat skory miejsce jest ciemniejsze niz reszta palca, rozowsze. Skora skodzi blisko paznokci i spod spodu. Na palcach prawej dloni bardziej. Kciuk i palec wskazujacy maja najwiecej schodzacej skory. Co to moze byc?? Prosze o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Być może grzybica. Proponuje koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.