Seks z wytryskiem do środka po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych a możliwość ciąży

Witam.Mam pytanie.Czy jak wczoraj z rana mieliśmy sex z finałem do środka i jestem po odstwieniu anty. to mogę zajść jeśli miałam okres po skończeniu anty. 6listopada2014r/?Proszę o odp.czy mam mieć owulację 20???Sylwia

Milena Lubowicz

Tak, jest możliwość ciąży, jeżeli stosunek nie był zabezpieczony.
Pozdrawiam