Senność i zmęczenie u partnera

Witam, mam problem związany ze stanem zdrowia mojego partnera. Pracuje on na nocnych zmianach od 22:00 do 6:00, sześć dni w tygodniu, już od 5 lat. Strasznie się martwię, bo dopiero zauważyłam że jego problemy są z tym związane. Nie może się wyspać, cały czas jest senny, zmęczony, nerwowy, ma kamienice nerkową, i co chwile rozbijanie. Do tego źle się odżywia, je dużo "śmieci" ale jest strasznie chudy. Jak mu pomóc, co zrobić żeby go "ożywić"? Nie może zmienić pracy, może jakaś suplementacja?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę że można spróbować przyjmować melatonine