SILI - zmiany śród. nabł. stopnia wysokiego mogące odpowiadać CIN2, CIN3

Witam. Dostałam wyn.cyt. Co mnie czeka w tej syt..Jestem po biopsji . Co oznacza ten wynik ?SILI-zmiany śród. nabł.stopnia wysokiego mogące odpowiadać CIN2, CIN3.Czy będzie operacja czy nie koniecznie?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy była Kolposkopia? Badania HPV DNA? Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa