Silny ból karku i mięsni szyi

witam mam pytanie dotyczące bólu pleców i odcinka szyjnego bardzo często odczuwam silny ból karku i wszystkie mięśnie szyi i barku mam bardzo napięte mam także wrażenie że przy ruchach głowy "skrzypi mi" zaznaczam że kiedyś po prześwietleniu kręgosłupa wykazoło mi że mam problem z odcinkiem szyjnym i lekko mi się prostuje ale było to dawno teraz biorę olfen 75 5 zastrzyków jest trochę lepiej ale w nocy budzę się bo mam wrażenie że wszystko mi zesztywniało i nie mogę się przekręcic na inną stronę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udanie się do lekarza neurologa, prawdopodobnie zaleci on dodatkowo rehabilitację oraz ćwiczenia, które mogłaby Pani wykonywać w celu zmniejszenia dolegliwości.