Silny ból w okolicy kręgosłupa lędźwiowego promieniujący do biodra

Witam.Mam silny bol w okolicy ledzwi promieniujacy do biodra...a wlasciwie do okolicy watroby i wyrostka.Nasila sie przy napinaniu miesni.Coz to moze byc?

Witam,
opisane dolegliwości są mało charakterystyczne, więc powinna Pani udać się do lekarza rodzinnego, który dokona badania przedmiotowego i wstępnej oceny problemu.
Możliwe, że problem tkwi w nerkach (np. kolka nerkowa)

Być może trzeba będzie wykonać podstawowe badania laboratoryjne i obrazowe.

Pozdrawiam serdecznie!