Silny ból w pośladku po usunięciu wyrostka robaczkowego

24.01.15 usunięto mi wyrostek robaczkowy,metoda laparoskopową w Holandii.Podczas zabiegu chirurg uszkodził nerw.Tak mi powiedziano.Długi czas dochodziłem do siebie,pomagano mi w kazdej czynnosci(wstaniu,siadaniu,ubraniu itd) gdy zaczeło byc lepiej pojawił sie silny ból w lewym pośladku,który czuję az po sama stopę.Ból jest silny,że nie moge samodzielnie usiac,wstac z łózka,poruszam sie powoli.Ból paraliżuje cała lewa storne od posladka po stope.Przed zabiegiem byłem sprawny fizycznie teraz nie.

Witam. Horror. Nie wyobrażam sobie jaki nerw został uszkodzony podczas zabiegu - bo przecież nie kulszowy, a takie objawy Pani opisuje. Uszkadzane normalnie przy zabiegu drobne nerwy skórne nie dają takich objawów. Proponuję porozumieć się z neurologiem i precyzyjnie określić zniszczenia (na piśmie). Odszkodowanie pokryje cierpienia i pomoże przy rehabilitacji.

Podane objawy mogą sugerować uszkodzenie nerwu kulszowego , jeśli nie jest Pan w stanie pojechać do Holandii do operatora (ew.odszkodowanie) , to proszę zwrócić się do chirurga w Polsce , który zbada i zleci ew. rehabilitację , zż