Silny i rwący ból barku

Witam. Od ponad tygodnia boli mnie w prawym barku, ból jest rwący, silny, ale "do wytrzymania". Nie boli cały czas, ale w określonych sytuacjach jak np. ćwiczenia na ramiona, praca tego ramienia (przenoszenie czegoś) czy spanie na prawym boku. Czy to może być wypadnięcie barku? Jakieś przesunięcie? Jest to uciążliwe zwłaszcza przy zasypianiu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie stawu ramiennego. W celu ustalenia dokładnej przyczyny konieczna jest wizyta u specjalisty ortopedy. Do poradni ortopedycznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.