Co znaczy ten silny ból w barku?

Około 5 lat temu miałem wypadek na rowerze. Jechałem bardzo szybko i gwałtownie hamując, wyleciałem przez kierownice i upadłem na ręce. W szpitalu wsadzili mi lewą rękę w szynę, a druga była stłuczona. Po 2 tygodniach wróciłem do intensywnego tenowania (kajakarstwa). Od 2 lat już nie trenuję. Przez około 4 lata zmagam się z silnym bólem w barku, który zaczął promieniować do mięśnia piersiowego, nad łokieć oraz od niedawna tak jakby mój mostek zaczął się blokować i "strzela". Noszę aparat ortodon

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć

Po urazie, unieruchomieniu i późniejszym dużym obciążeniu barku (kajakarstwo), mogło dojść do zaburzenia rytmu łopatkowo-ramiennego i najprawdopodobniej rozwinięcia zespołu cieśni. Fizjoterapia może potrwać kilka miesięcy. Problem nie leczony może rozwinąć się do postaci operacyjnej. Pozdrawiam